W salonie fryzjerskim grupa Żabki – FOTO

Walentynkowo w grupie 0A – FOTO

Bal Karnawałowy w Maciusiu – INFO

Przeczytaj artykuł

Serdecznie zapraszamy na Bal Karnawałowy, który odbędzie się 13.02.2024r. rozpoczynający semestr II w naszym Maciusiowym Królestwie. Tego dnia chętne dzieci mogą się przebrać za dowolnie wybrany przez siebie strój 🙂 Gwarantujemy wspaniałą zabawę.

Powróćmy jak za dawnych lat – koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka ❤️- FOTO

Przeczytaj artykuł

Dzieci bywają różne ale wnuki są zawsze nadzwyczajne prawda?
Kochane babcie i kochani dziadkowie dziękujemy że byliście z nami, a szczególnie z wnukami w ten wyjątkowy dzień.
Życzymy Wam tyle miłości i radości ile sami dajecie bohaterom dzisiejszego występu każdego dnia. Wszystkiego co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dużo zdrowia i samych pogodnych dni.

Zimowe zabawy🐞 – FOTO