Powróćmy jak za dawnych lat – koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka ❤️- FOTO

Przeczytaj artykuł

Zawsze tak było, tak jest i zapewne tak będzie, że to czego dzieci potrzebują najbardziej zawsze dostają od babć i od dziadków. To oni dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia oraz to co najważniejsze czyli cukierki, lizaki, lody i ciasteczka Dlaczego tak się dzieje? Bo babcia i dziadek to tacy ludzie, którzy mają srebro we włosach i złote serce. Można zatem powiedzieć, że są bezcenni.
Dzieci bywają różne ale wnuki są zawsze nadzwyczajne prawda?
Kochane babcie i kochani dziadkowie dziękujemy że byliście z nami, a szczególnie z wnukami w ten wyjątkowy dzień.
Życzymy Wam tyle miłości i radości ile sami dajecie bohaterom dzisiejszego występu każdego dnia. Wszystkiego co w życiu najlepsze i najpiękniejsze, dużo zdrowia i samych pogodnych dni.

https://www.facebook.com/share/p/CNewDrxhmQhVKdUL/?mibextid=WC7FNe